RD Veltrusy

 • Úkony
  Stavba na klíč
 • Tagy
  Cihla, Hliníková okna, Sádrové omítky
 • Realizace
  2023
 • Stav
  Ve výstavbě
RD Veltrusy - Prostorný dvoupatrový dům s garaží a zahradou se stropním chlazením

Tento dům kombinuje moderní design s udržitelností. Jeho fasáda je zhotovena ze sibiřského modřínu, což domu dodává charakteristický a odolný vzhled. Zelená střecha navíc ladí s okolní přírodou, což umocňuje celkovou harmonii projektu. Dům je vybaven krbovou vložkou, tepelným čerpadlem a garaží.

Pusťte se do toho snámi

Ve stavebnictví se pohybujeme přes 20 let, během kterých jsme prošli vývojem od základních pozic technických pracovníků až po řídící funkce.

Zejména se zaměřujeme provádění všech stavebních prací kompletní dodávky staveb od přípravy konceptu projektu, dodání materiálu, až po samotné uvedení do provozu - vše v prvotřídní technické a technologické kvalitě. Zakládáme si na dodržení smluveného termínu realizace, individuálním přístupu s ohledem na potřeby investorů a také samozřejmě na dodržení finančních nákladů.

Jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Naší prioritou je poskytnout našim klientům maximální komfort.

Čím se zabýváme?

Hlavní činnosti společnosti je provádění všech stavebních prací kompletní dodávky staveb od přípravy konceptu projektu, dodání materiálu, až po samotné uvedení do provozu vše v prvotřídní technické a technologické kvalitě. Zakládáme si na dodržení smluveného termínu realizace, individuální přístup k potřebám investorů a samozřejmě dodržení finančních nákladů .

Jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Naší prioritou je poskytnout našim klientům maximální komfort.

Jak stavíme?

Stavět nás baví, stále se vyvíjíme a zdokonalujeme. Sledujeme nejnovější moderní technologie a trendy jak v oblasti stavebnictví, tak architektury, které pak používáme v realizaci našich projektů. Nebojíme se složitých řešení. Jsou pro nás naopak výzvou, kterou rádi přijímáme a realizujeme.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je námi kladený důraz na provedení detailů, které utvářejí výsledné dílo. Zakládáme si na vysoké estetické úrovni a kvalitě . Osobně dohlížíme na průběh stavby téměř každodenní kontrolou na místě realizace a konzultacemi s našimi dodavateli a řemeslníky. Disponujeme rozsáhlým materiálním i technickým vybavením k rychlému a kvalitnímu provádění staveb.

Rozpočty a finance

Před zahájením realizace projektu připravíme položkový stavební rozpočet, který vám poskytneme k prostudování. Následně vás pozveme k osobnímu jednání a společné konzultaci jednotlivých položek a cen. V případě, že se nevejdeme do vašich finančních možností, najdeme spolu vždy jinou cestu. Cena se v zásadě odvíjí od použitých materiálů a standardů, kterých je nepřeberné množství. Poradíme vám s výběrem a najdeme to nejlepší řešení k vaší spokojenosti.

Rozpočty připravujeme ve stavebním softwaru RTS, který je určený pro tvorbu rozpočtů, kalkulaci stavebních prací a sledování stavebních zakázek. Při vytváření rozpočtů rovněž čerpáme z naší dlouholeté praxe a osobních zkušeností. Naše ceny jsou reálně podložené a odpovídají použití kvalitního materiálu a řemeslných prací. Platby probíhají v pravidelných dohodnutých intervalech za pouze již provedené a odsouhlasené práce.

Řemeslníci

Zaměstnáváme zkušené, pečlivě vybrané a prověřené pracovníky různých profesí. Důležitý je pro nás osobní přístup a dobré finanční ohodnocení, které vede k jejich spokojenosti – ,,spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel“

Kvalitní stavba začíná kvalitním vztahem

Kvalitní konstrukce je víc než jen o materiálním a řemeslném zpracování. Vyplívá z kvality vztahu mezi klientem a dodavatelem. Dbáme na to, abychom podporovali rodinnou atmosféru. Víme, že projekty se realizují mnohem snadněji a konečný produkt je mnohem lepší, když lidé spolupracují a sdílejí nápady. Snažíme se udělat pro klienta vždy něco navíc.

Hlavní partneři

 • Stavebniny DEK
 • Koupelny Ptáček
 • Siko koupelny
 • PRO-DOMA Stavebniny
 • Hutní materiál Kondor