Jsme tým zkušených
stavařů a stavebních inženýrů, který spolehlivě, kvalitně a včas zrealizuje výstavbu vašeho projektu přesně podle vašich představ.

Kdo jsme?

Společnost Disecon vznikla osamostatněním zkušených pracovníků působících na manažerských pozicích v nadnárodních stavebních společnostech.

Ve stavebnictví se pohybujeme přes 20 let, během kterých jsme prošli vývojem od základních pozic technických pracovníků až po řídící funkce.

Stavebnictví a architektura je pro nás kreativním uměním , poctivým řemeslem , vědním oborem a technickou disciplínou.

Vedoucí pracovník je autorizovanou osobou vedenou u ČKAIT pod č. 110 3331, dále jsme proškoleni a disponujeme certifikáty na provádění všech stavebních prací.

Náš team

Čím se zabýváme?

Hlavní činností společnosti je provádění všech stavebních prací: kompletní dodávky staveb od přípravy konceptu projektu, dodání materiálu, až po samotné uvedení do provozu - vše v prvotřídní technické a technologické kvalitě. Zakládáme si na dodržení smluveného termínu realizace, individuálním přístupu s ohledem na potřeby investorů a samozřejmě také na dodržení finančních nákladů.

Jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Naší prioritou je poskytnout našim klientům maximální komfort.

Jak stavíme?

Stavět nás baví, stále se vyvíjíme a zdokonalujeme. Sledujeme nejnovější moderní technologie a trendy jak v oblasti stavebnictví, tak architektury, které pak používáme v realizaci našich projektů. Nebojíme se složitých řešení. Jsou pro nás naopak výzvou, kterou rádi přijímáme a realizujeme.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je námi kladený důraz na provedení detailů, které utvářejí výsledné dílo. Zakládáme si na vysoké estetické úrovni a kvalitě . Osobně dohlížíme na průběh stavby téměř každodenní kontrolou na místě realizace a konzultacemi s našimi dodavateli a řemeslníky. Disponujeme rozsáhlým materiálním i technickým vybavením k rychlému a kvalitnímu provádění staveb.

Rozpočty a finance

Před zahájením realizace projektu připravíme položkový stavební rozpočet, který vám poskytneme k prostudování. Následně vás pozveme k osobnímu jednání a společné konzultaci jednotlivých položek a cen. V případě, že se nevejdeme do vašich finančních možností, najdeme spolu vždy jinou cestu. Cena se v zásadě odvíjí od použitých materiálů a standardů, kterých je nepřeberné množství. Poradíme vám s výběrem a najdeme to nejlepší řešení k vaší spokojenosti.

Rozpočty připravujeme ve stavebním softwaru RTS, který je určený pro tvorbu rozpočtů, kalkulaci stavebních prací a sledování stavebních zakázek. Při vytváření rozpočtů rovněž čerpáme z naší dlouholeté praxe a osobních zkušeností. Naše ceny jsou reálně podložené a odpovídají použití kvalitního materiálu a řemeslných prací. Platby probíhají v pravidelných dohodnutých intervalech za pouze již provedené a odsouhlasené práce.

Řemeslníci

Zaměstnáváme zkušené, pečlivě vybrané a prověřené pracovníky různých profesí. Důležitý je pro nás osobní přístup a dobré finanční ohodnocení, které vede k jejich spokojenosti – ,,spokojený zaměstnanec = spokojený zaměstnavatel“

Kvalitní stavba začíná kvalitním vztahem

Kvalitní konstrukce je víc než jen o materiálním a řemeslném zpracování. Vyplívá z kvality vztahu mezi klientem a dodavatelem. Dbáme na to, abychom podporovali rodinnou atmosféru. Víme, že projekty se realizují mnohem snadněji a konečný produkt je mnohem lepší, když lidé spolupracují a sdílejí nápady. Snažíme se udělat pro klienta vždy něco navíc.

Hlavní partneři

  • Stavebniny DEK
  • Koupelny Ptáček
  • Siko koupelny
  • PRO-DOMA Stavebniny
  • Hutní materiál Kondor